DESENLİ BANYO FİLESİ
DESENLİ BANYO FİLESİ

DESENLİ BANYO FİLESİ (SEV-003)

Marka : SEVİ BEBE
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺114,89(KDV Dahil)
İndirimli : ₺105,67(KDV Dahil)

DESENLİ BANYO FİLESİ

:

Yeni doğan bebekleri banyo yaptırmak kolay değildir. Bebek sabundan dolayı elinizden kayabilir.

6 noktadan takılan Sevibebe bebek yıkama filesi ile bu sorun ortadan kalkmıştır. Tek başınıza bebeğinizi yıkayabilirsiniz.

Dilediğinizde bağlantı yerlerini ayarlayarak bebeğinizin suya daha çok temas etmesini sağlayabilirsiniz.

Kanserojen, toksik madde, azo boya içermez.

Yıkanınca kolay kurur.

Bakteri üretmez.

0-6 Ay arası kullanılır.

Standart boydaki bebek küvetlerine uygundur.

1-Sağlıklı mıdır?  Bebek banyo  filesi su tutmaz. Ayrıca sudan çıkar çıkmaz su süzüldüğü ve tez kuruduğu için bakteri üremez.

2-Güvenli midir?  6 noktadan küveti tutar. Dünyanın en büyük test firması intertek laboratuvarında testleri yapılmıştır. Banyo filesi test sonuçları 35 kg ağırlığa kadar taşıyabildiğini göstermiştir.

3- Yıkanır mı?  Gerekirse elde veya makinede yıkayabilirsiniz.

4-Kaç kilograma kadar taşır?  Bebek oturmaya başlayana kadar hamak pozisyonunda kullanabilirsiniz. (Kilo sorunu olmaz.)

 

DİKKAT ! : Uyarıları dikkatlice okuyunuz. İleride ihtiyaç duyulabilecek referans bilgileri için ambalajı saklayınız. Bu ürün su kaynaklı oluşabilecek risklere karşı ek güvenlik önlemi sağlamaz. Çocuklar banyo ürünlerini kullanırken gerekli önlemler alınmadığı taktirde, 2 cm derinliğindeki suda dahi kısa sürede boğulabilirler. Banyo ürünlerini kullanırken bebeği ASLA yalnız ve gözetimsiz bırakmayınız. Eğer odadan ayrılmanız gerekiyorsa mutlaka bebeği de yanınıza alınız. Bebeği hiçbir zaman başka bir çocuğun gözetiminde yalnız bırakmayınız. Bebeği banyo ürününe koymadan önce suyun sıcaklığını kontrol ediniz. Su sıcaklığı 35°C-38°C derece arasında olmalıdır. Her kullanımdan önce ürünün sağlamlığını kontrol ediniz. Herhangi bir yeri kırılmış veya eksikse ürünü kullanmayınız. Ateşten uzak tutunuz. Bu ürün bir oyuncak değildir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR